phone icon 884 923 109 mail icon biuro@ogrody4you.pl
hamburgerIcon
map icon
PROJEKTYOWANIE OGRODÓW
ELBLĄG I OKOLICE
shovel icon
ARANŻACJA OGRODÓW
ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW
watering can icon
PIELĘGNACJA OGRODÓW
ELBLĄG I OKOLICE
subpage image
  • shovel icon
    Aranżacja ogrodów Zakładanie trawników
  • map icon
    Projektowanie ogrodów Elbląg i okolice
  • watering can icon
    Pielęgnacja ogrodów Elbląg i okolice
Ogrody

Firma Ogrody4you powstała na bazie 18 letniego doświadczenia, którego podłoże stanowi pasja oraz zainteresowanie architekturą krajobrazu. Moja miłość do ogrodnictwa rozpoczęła się i przez te wszystkie lata była budowana w Londynie gdzie pod opieką właściciela jednej z najbardziej prestiżowych londynskich firm zdobywałem wiedzę oraz piąłem po szczeblach kariery.

Od początku kariery świadczyłem kompleksowe usługi związane z projektowaniem i zagospodarowaniem terenów zielonych zarówno w przestrzeni miejskiej jak i prywatnej. W moim portoflio odnajdą Państwo projekty stworzone z myślą o Kliencie, jego potrzebach, ale w taki sposób aby charakter stworzonej przestrzeni wpisywał się w charakterer miejsca. Kreując krajobraz tworzę harmonijną, wspólgrajacą ze wszystkimi elementami przestrzeń, która pełni rolę nie tylko funkcjonalną, ale jest również swoistego rodzaju pejzażem.

Każdy mój projekt ma charakter indywidualny.

W moich pracach odnajdą Państwo różne style zarówno ten nowoczesny jak i skalny czy leśny. Nie zabraknie również ogrodów z duszą, które zapomniane dzięki cięzkiej pracy odzyskały swój utracony blask. Jestem osobą, która wspólnie z Wami i z myślą o Was stworzy niepowtarzalne miejsce.

Wychodząc na przeciw potrzebą Klientów ogród to nie tylko roślinność, w swojej pracy dbam również o takie aspekty ogrodnictwa jak oświetlenie, systemy nawadniające, oczka wodne itp. czyli wszystko co może znaleźć się w Twoim ogrodzie.

Działam zarówno na terenie Elbląga, jego okolic jak i Trójmiasta- Gdańska, Sopotu oraz Gdyni.

Zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem,
Łukasz Szpunar